تجهیزات ساختمانی

ناصری تولید کننده جک سقفی در تهران

جک سقفی فلزی تهران از جمله تجهیزات ساختمانی است که در پروژه های عمرانی استفاده می شود. همانطور که مشخص است، جک ساختمانی جهت کاهش بار سقف و افزایش تحمل وزن سقف مورد استفاده قرار میگیرد. تجهیزات ساختمانی ناصری یکی از معتبرترین تولید کنندگان جک سقفی در تهران است.

تجهیزات ساختمانی

ناصری تولید کننده جک سقفی در تهران

جک سقفی فلزی تهران از جمله تجهیزات ساختمانی است که در پروژه های عمرانی استفاده می شود. همانطور که مشخص است، جک ساختمانی جهت کاهش بار سقف و افزایش تحمل وزن سقف مورد استفاده قرار میگیرد. تجهیزات ساختمانی ناصری یکی از معتبرترین تولید کنندگان جک سقفی در تهران است.

ارسال به کل کشور

سفارشات شما را به کل کشور ارسال می کنیم.

سریع ترین زمان تحویل

سفارشات شما را در کمترین زمان تحویل می دهیم.

ویژگی های ما

آنچه ما را متمایز می کند!

جک سقفی در تهران

مواد اولیه درجه یک

از بهترین مواد اولیه برای تولیدات خود استفاده می کنیم.

متناسب با نیاز شما

انواع جک سقفی را متناسب با درخواست شما تولید می کنیم.

محصولات ما

جک سقفی تهران با کیفیت اینجاست!

جک سقفی فلزی

لوله های باکیفیت

جک فلزی

بهترین کیفیت جوش و برش

جک سقفی ساختمانی

رزوه و کفی ممتاز

ما در تجهیزات ساختمانی ناصری حساسیت بالایی برای تولید جک های سقفی با کیفیت داریم که همین امر باعث شده تا کیفیت جک های ساختمانی تولید شده ی ما جلوتر از نام برند به گوش ها برسد. کیفیت مثال زدنی در کنار کیفیت ممتاز

لیست قیمت محصولات ما

جدول قیمت جک سقفی در تهران

جک سقفی 3.5 متری سبک

630.000تومان

تاریخ آپدیت قیمت: 1403/02/20

ثبت سفارش

جک سقفی 3.5 متری سنگین

680.000تومان

تاریخ آپدیت قیمت: 1403/02/20

ثبت سفارش

جک سقفی 4 متری

710.000تومان

تاریخ آپدیت قیمت: 1403/02/20

ثبت سفارش

جک سقفی 5 متری و بیشتر

جهت دریافت قیمت جک سقفی سفارشی با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره

جک سقفی فلزی ساختمانی تهران

جک سقفی ارزان در تهران

در حوزه ساخت و ساز عمدتاً دو دسته از متخصصین وجود دارند. دسته اول آن هایی هستند که می خواهند کار را با کمترین هزینه جلو ببرند و چیزی جز کاهش هزینه ها برایشان اولویت ندارد. دسته ای دیگر از مهندسین علاوه بر کاهش هزینه ها، به دنبال دستیابی به نتیجه ای ایده آل نیز هستند و اعتبار حرفه ای خود را تنها به خاطر کمی اختلاف قیمت از بین نمی برند. اگر از دسته دوم هستید و ارائه نتیجه مطلوب برایتان اولویت دارد، با ما همراه شوید؛ چرا که قصد داریم شما را با فروشگاه ناصری به عنوان عرضه کننده تجهیزات ساختمانی باکیفیت و ارزان قیمت آشنا کنیم.

جک سقفی چیست؟

ابزارهای ساخت و ساز در طول زمان تغییرات چشم گیری داشتند و پیشرفت تکنولوژی یکی از دلایل عمده اثرگذار بر این اتفاق بود. سال ها پیش ساخت بزرگ ترین سازه ها هم با ابزارهای ساده و با تکیه بر نیروی فیزیکی کارگران انجام می شد. حالا اما اوضاع متفاوت است و برای هر کار کوچکی ابزار مناسبی طراحی شده تا کار را برای انسان تسهیل کنند. ابزارها و تجهیزات ساختمانی می توانند بسیار ساده یا ماشین های کاملاً پیچیده باشند. به عنوان مثال اهرم ها با وجود آن كه از نظر فیزیکی از قوانین بسیار ساده ای پیروی می كنند، اما نقش اثرگذاری در پیش برد کارها دارند. یکی از مهم ترین و کاربردی ترین ابزارهای مورد استفاده در ساخت و ساز که در تمام پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد، جک سقفی است. جک سقفی در حقیقت نوعی پشتیبان است که برای افزایش مقاومت و پایداری سقف استفاده می شود. نحوه عملکرد آن هم چیزی شبیه به قالب بتن است که وظیفه پشتیبانی را بر عهده دارد. هر سقفی فارغ از نوع متریال پس از آن که ساخته می شود، برای آن که مقاوم لازم را به دست آورد می بایست بر پایه ای تکیه کند. این موضوع در سقف های بتنی اهمیت بسیار زیادی پیدا می کند و به همین خاطر است که اغلب جک های ساختمانی را برای سقف های بتنی به کار می گیریم.

بتن نوعی مصالح ساختمانی است که از زمان پیدایش تا کنون، به عنوان یکی از محبوب ترین مصالح شناخته می شود. این ماده در ابتدا نیمه جامد است و استحکامی ندارد؛ اما پس از آن که رطوبت خود را از دست می دهد و آب درون آن تبخیر می شود، به ماده ای فوق العاده سفت و مستحکم تبدیل خواهد شد. برای همین است که می بایست از قالب بتن برای فرم دهی به آن استفاده کرد. از آن جا که نمی توان کفراژبندی و قالب بندی سقف را بدون وجود پایه انجام داد، باید از جک سقفی به عنوان پایه و پشتیبان استفاده کرد. به این ترتیب جواب سوال جک سقفی چیست را مشخص کردیم و همه چیز برای ساخت سقف فراهم است.

کاربرد جک سقفی در ساخت و ساز

همان طور که گفتیم، جک سقفی یکی از کاربردی ترین ابزارهای ساخت و ساز است و نقش بسیار مهمی در این حوزه ایفا می کند. وظیفه اصلی این ابزار حفاظت از سقف تا زمانی است که پایداری قابل قبولی را به دست آورد. معمولاً از سقف تا پایان اتمام طبقه مد نظر استفاده می شود تا از استحکام کافی سقف، اطمینان حاصل شود. حال بسته به نوع سقف و شرایط سازه، انواع مختلفی از جک ها مورد استفاده قرار می گیرند.

آیا استفاده از جک سقفی در پروژه های ساختمانی ضروری است؟

اگر می خواهید سقف سازه فرم مطلوب خود را حفظ کند و بتواند بار وارده را به خوبی تحمل کند، باید از جک سقفی استفاده کنید. به همین خاطر است که در تمام پروژه های ساختمانی از این جک ها استفاده می شود. اگر به تازگی قصد ورود به حوزه ساخت و ساز را دارید و می خواهید این کار را به صورت گسترده و با پروژه های عظیم آغاز کنید، باید بگوییم خرید جک سقفی از جمله مهم ترین کارهایی است که در ابتدای کار باید انجام دهید. با انتخاب جک سقفی مناسب می توانید از آن ها تا چندین و چند سال استفاده کرده و ضمن بهره مندی از کیفیت مطلوب و کارایی بالا، از دوام قابل توجه آن ها نیز بهره مند شوید.

انواع جک ساختمانی بر اساس متریال

برای انتخاب جک سقفی مناسب، توجه به چند نکته ضروری است و می تواند چراغ راه شما در انتخاب بهترین جک سقفی باشد. نخستین نکته، شناخت انواع متریال است. جک های ساختمانی مانند تمام تجهیزات دیگر، در ابتدا با متریال های ساده موجود در طبیعت ساخته می شدند؛ اما رفته رفته به لطف پیشرفت علم، تغییراتی در آن ها اعمال شد و حالا از متریال های صناعی با ویژگی های خاص در آن ها استفاده می شود. به طور کلی در حال حاضر دو نوع اصلی جک سقفی با متریالی که در ادامه معرفی می کنیم، در بازار وجود دارند.

جک سقفی چوبی

جک سقفی چوبی در گذشته یکی از پرکاربردترین انواع جک بود که متناسب با نوع ساختمان ها در آن دوره، مطلوب و کاربردی محسوب می شد. با این حال تغییر سبک ساخت و ساز و پیدایش سازه های عظیم مانند برج ها باعث شد که دیگر جک چوبی انتخاب مناسبی برای نگهداری از سقف نباشد. با این حال این جک ها هنوز هم در پروژه های ساختمانی کوچک مورد استفاده قرار می گیرند و می توانند انتخاب مناسبی هم باشند. برای آن که درک بهتری از این جک ها و کاربردشان داشته باشیم، باید مزایا و معایب آن ها را مرور کنیم.

مزایا:

 • جک های چوبی ارزان قیمت هستند و با کمترین هزینه می توان آن ها را خریداری کرد.
 • جک چوبی سبک و قابل حمل است. به همین خاطر می توان به آسانی آن را جابه جا کرده و در پروژه های مختلف به کار گرفت.
 • استفاده از جک چوبی آسان است و کارگران می توانند به راحتی آن ها را نصب کنند.

معایب:

 • جک های چوبی عاملی برای تخریب محیط زیست هستند. از آن جا که در ساخت این تجهیزات از چوب درخت استفاده می شود، هزاران درخت برای ساخت جک سقفی قطع خواهند شد.
 • این جک ها طول عمر کمی دارند. با توجه به آن که می خواهیم از جک ها در پروژه های متعدد استفاده کنیم، ترجیح بر این است که جک طول عمر بالایی داشته باشد تا متحمل پرداخت هزینه مجدد نشویم.
 • جک چوبی تحمل بار کمی دارد و شما نمی توانید برای سقف های سنگین از این ابزار استفاده کنید. وارد شدن هر مقدار فشار بیش از حد توان جک، می تواند باعث شکستن آن و تخریب سازه شود.
 • جک سقفی چوبی در برابر عوامل مختلف محیطی مقاومت زیادی از خود نشان نمی دهد و به راحتی دچار مشکل می شود. مثلاً در مجاورت رطوبت، به راحتی می پوسد و یا قابلیت اشتعال در کسری از ثانیه را دارد.
 • جک چوبی صرفه اقتصادی ندارد. اگر چه قیمت اولیه آن کمتر است، اما به سبب آن که در هر پروژه باید آن ها را تعویض کرد، دیگه مقرون به صرفه و اقتصادی به حساب نمی آید.

جک سقفی فلزی

پراستفاده ترین جک سقفی در حال حاضر، جک فلزی است. پس از آن که معایب جک سقفی چوبی آن را به انتخابی نامناسب برای پروژه های ساختمانی عظیم تبدیل کرد، جک فلزی به عنوان راه حلی برای مشکلات موجود ارائه شد. استفاده از فلزها و آلیاژهای مقاوم در ساخت جک فلزی سبب شده اند که مقاومت و پایداری آن ها تا حد زیادی افزایش پیدا کند و بتوان سال ها از آن ها استفاده کرد. با بررسی مزایا و معایب جک فلزی می توانید دید بهتری نسبت به این تجهیزات داشته باشید.

مزایا:

 • جک فلزی مقاومت و پایداری بسیار بالایی دارد و حتی برای سنگین ترین سقف ها هم می توان از آن ها استفاده کرد. حتی انواع مختلف جک سقفی که در ادامه به آن ها می پردازیم، برای تحمل بارهای متفاوت طراحی و ساخته شده اند.
 • جک فلزی در گذر زمان دچار مشکلاتی نظیر پوسیدگی یا تخلخل نمی شود. برای ساخت این جک ها از بهترین انواع فولاد و آلیاژهای دیگر استفاده می شود تا بالاترین کیفیت به مشتری ارائه شود.
 • جک های ساختمانی فلزی را می توانید تا سال های سال مورد استفاده قرار دهید. کافیست یک بار خرید جک سقفی در تهران را انجام دهید و تا سال ها از همان جک های فلزی در پروژه های ساختمانی خود استفاده کنید.
 • جک فلزی نسبت به جک چوبی، آسیب کمتری به محیط زیست وارد می کند. از این رو انتخاب مناسب تری هم هست.
 • قابلیت نصب آسان از جمله نکات مثبت درباره جک فلزی است. به راحتی و ظرف مدت زمان کوتاهی می توان این جک ها را برپا کرد.
 • جک فلزی صرفه اقتصادی دارد. در ابتدا برای خرید جک سقفی در تهران می بایست هزینه بیشتری نسبت به جک چوبی پرداخت نمایید؛ اما از آن جا که در چند صد پروژه ساختمانی می توانید از آن ها استفاده کنید، کاملاً مقرون به صرفه محسوب می شود.

معایب:

 • جک فلزی نسبت به جک های چوبی کمی سنگین تر است؛ اما نه به اندازه ای که جابه جا کردن آن سخت باشد.
 • جک فلزی گران قیمت است و در ابتدا برای خرید آن باید هزینه بیشتری بپردازید. البته می توانید با مراجعه به فروشگاه هایی که به صورت مستقیم تولیدات خود را عرضه می کنند، هزینه ها را کاهش دهید.

رایج ترین مدل های جک سقفی در ساختمان سازی

همه تجهیزات ساختمانی برای آن که بهترین عملکرد خود را داشته باشند و راندمان کار را به حداکثر برسانند، در انواع مختلفی تولید می شوند تا بسته به نوع سازه، انتخاب شوند. به عنوان مثال جک سقفی در انواع مختلفی نظیر جک ثابت، متحرک، تلسکوپی، صلیبدار، عراقی و … تولید می شوند. هر یک از این جک ها بسته به نوع سازه و نیازهای آن انتخاب می شوند. به عنوان مثال اگر نمی خواهید ارتفاع جک را تغییر دهید، یک جک ثابت برایتان مناسب است؛ اما اگر متحرک بودن صلیب برایتان اهمیت دارد، می بایست یک جک متحرک را انتخاب نمایید. از میان تمام انواع جک های ساختمانی فلزی، جک های «صلیبی» و «عراقی» بیشترین کاربرد را دارند. از این رو به این دو مورد از جک های ساختمانی خواهیم پرداخت.

جک های عراقی

جک عراقی یکی از مهم ترین تجهیزات جهت قالب بندی و بتن ریزی ساختمان است. اگر می خواهید سقف سازه مقاوم و مستحكم باشد، می بایست در قسمت هایی از کار از این جک ها استفاده کنید. جک عراقی در بازار با نام جک U شکل نیز شناخته می شود. این موضوع به دلیل قسمت بالای نری است که به صورت حرف U ساخته می شود. از سوی دیگر، از آن جا که این جک ها بیشتر در منطقه عراق تولید می شدند، رفته رفته به جک عراقی معروف شدند. این جک ها تحمل فشار بسیار بالایی دارند و معمولاً برای تیرهای اصلی سقف استفاده می شوند تا از بار آن ها بکاهند. نکته بسیار مهم این که است اگر جک عراقی را در طبقه ای به جز همکف استفاده می کنید، باید حتماً از استحکام سقف طبقه زیرین یا کف همین طبقه اطمینان حاصل کنید؛ چرا که فشار بسیار زیادی به آن وارد خواهد شد. جک های عراقی با قابلیت تغییر ارتفاع تولید می شوند و ابعاد آن ها نیز متفاوت است.

جک های صلیبی

جک صلیب دار که با نام جک T شکل نیز شناخته می شود، پرکاربرترین جک فلزی در ساخت و ساز است که در تمام پروژه های ساختمانی استفاده می شود. علت نامگذاری این نوع جک، حالت صلیبی بالای نری است که طبیعتاً به شکل T نیز هست. دو تا بازو برای افزایش مقاومت و تحمل بار جک نیز به قسمت T شکل اضافه می شود. برای انتخاب جک صلیبی مناسب می بایست بار وارده را محاسبه کرده و سپس تعداد و ابعاد جک را مشخص کنید. معمولاً از جک های صلیبی برای پشتیبانی از یک متر مربع از سقف استفاده می شود. این جک ها باید به فاصله مناسب از یکدیگر قرار بگیرند تا به خوبی از سقف پشتیبانی کنند.

خرید جک سقفی در تهران از ناصری

اطلاعاتی که باید درباره جک سقفی به شما منتقل کنیم، بیشتر از آن است که در این مجال کوتاه بگنجد. با این حال یکی از مهم ترین نکاتی که برای خرید جک سقفی تهران باید در نظر داشت، انتخاب مرجع مناسب است. بازارهای تهران پر از فروشندگان مختلفی هستند که هر یک ادعای بهترین بودن در این حوزه را دارند. از سوی دیگر میانگین قیمت در این شهر بالاتر از سایر نقاط است؛ خصوصاً برای مصالح و تجهیزاتی که در مراکز دیگر تولید و برای فروش به تهران فرستاده می شوند. با توجه به این موضوع، ما در فروشگاه تجهیزات ساختمانی ناصری این امکان را برای ساکنین شهر تهران نیز فراهم کرده ایم که ابزار و تجهیزات مورد نیاز خود نظیر جک فلزی را با کمترین قیمت از مجموعه ما تهیه نمایند. کافیست وارد قسمت مربوط به جک ساختمانی شوید و با کسب اطلاعات کامل و مشورت با کارشناسان ما، سفارش خود را ثبت کنید. ظرف کوتاه ترین زمان ممکن، همکاران ما در قسمت فروش فروشگاه ناصری سفارشات شما را به دستتان می رسانند.

نتیجه گیری

با توجه به گستردگی ساخت و ساز در تهران اگر می خواهید در دسته بهترین سازندگان قرار بگیرید، پیشنهاد می کنیم حتماً از ابزار و تجهیزات باکیفیت استفاده کرده و افراد متخصص در این حوزه را به کار بگیرید. ما در فروشگاه ناصری به نوبه خود تلاش می کنیم تا ابزار باکیفیت را با قیمتی اقتصادی به مشتریان عرضه کنیم تا قدمی در جهت بهبود کیفیت ساخت و ساز برداریم. شما نیز می توانید در این مسیر همقدم ما باشید و با خرید تجهیزات باکیفیت، رسالت خود را به جا بیاورید.

سوالات شما

دریافت مشاوره رایگان
از ناصری

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. برای دریافت مشاوره رایگان یا دریافت پاسخ سوالات خود در رابطه با جک های فلزی ساختمانی، قالب های فلزی بتن یا تولیدات تجهیزات ساختمانی ناصری از طریق فرم روبرو اقدام نمایید تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس گیرند.  استعلام قیمت و ثبت سفارش

  جهت دریافت لیست قیمت بروز انواع جک سقفی و ثبت سفارش تماس بگیرید.