تجهیزات ساختمانی

ناصری تولید کننده جک سقفی در اصفهان

جک سقفی فلزی اصفهان از جمله تجهیزات ساختمانی است که در پروژه های عمرانی استفاده می شود. همانطور که مشخص است، جک ساختمانی جهت کاهش بار سقف و افزایش تحمل وزن سقف مورد استفاده قرار میگیرد. تجهیزات ساختمانی ناصری یکی از معتبرترین تولید کنندگان جک سقفی در اصفهان است.

تجهیزات ساختمانی

ناصری تولید کننده جک سقفی در اصفهان

جک سقفی فلزی اصفهان از جمله تجهیزات ساختمانی است که در پروژه های عمرانی استفاده می شود. همانطور که مشخص است، جک ساختمانی جهت کاهش بار سقف و افزایش تحمل وزن سقف مورد استفاده قرار میگیرد. تجهیزات ساختمانی ناصری یکی از معتبرترین تولید کنندگان جک سقفی در اصفهان است.

ارسال به کل کشور

سفارشات شما را به کل کشور ارسال می کنیم.

سریع ترین زمان تحویل

سفارشات شما را در کمترین زمان تحویل می دهیم.

ویژگی های ما

آنچه ما را متمایز می کند!

جک سقفی در اصفهان

مواد اولیه درجه یک

از بهترین مواد اولیه برای تولیدات خود استفاده می کنیم.

متناسب با نیاز شما

انواع جک سقفی را متناسب با درخواست شما تولید می کنیم.

محصولات ما

جک سقفی اصفهان با کیفیت اینجاست!

جک سقفی فلزی

لوله های باکیفیت

جک فلزی

بهترین کیفیت جوش و برش

جک سقفی ساختمانی

رزوه و کفی ممتاز

ما در تجهیزات ساختمانی ناصری حساسیت بالایی برای تولید جک های سقفی با کیفیت داریم که همین امر باعث شده تا کیفیت جک های ساختمانی تولید شده ی ما جلوتر از نام برند به گوش ها برسد. کیفیت مثال زدنی در کنار کیفیت ممتاز

لیست قیمت محصولات ما

جدول قیمت جک سقفی در اصفهان

جک سقفی 3.5 متری سبک

630.000تومان

تاریخ آپدیت قیمت: 1403/02/20

ثبت سفارش

جک سقفی 3.5 متری سنگین

680.000تومان

تاریخ آپدیت قیمت: 1403/02/20

ثبت سفارش

جک سقفی 4 متری

710.000تومان

تاریخ آپدیت قیمت: 1403/02/20

ثبت سفارش

جک سقفی 5 متری و بیشتر

جهت دریافت قیمت جک سقفی سفارشی با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول درباره

جک سقفی فلزی ساختمانی اصفهان

جک سقفی با کیفیت در اصفهان

اگر قصد راه اندازی پروژه های ساختمانی را داشته باشید، آشنایی با چند فروشگاه معتبر در حوزه تجهیزات ساختمانی یکی از ضروریات است. ارتباط بدون واسطه با تولیدکننده می تواند بهترین توصیه برای کاهش هزینه ها و همچنین اطمینان از کیفیت تجهیزات باشد. جک سقفی یکی از پرکاربردترین تجهیزات ساختمانی است که بدون شک در هر پروژه کوچک یا بزرگی به آن نیاز خواهید داشت. از این رو، در این مقاله به جک سقفی و جزئیات آن پرداخته و تجهیزات ساختمانی ناصری را به شما معرفی خواهیم کرد. همراه ما باشید.

جک سقفی چیست؟

جک سقفی یکی از کاربردری ترین تجهیزاتی است که باید برای هر پروژه ساخت و سازی تهیه نمایید. بسیاری از اجزای ساختمان برای آن که به فرم مستحکم و پایدار خود تبدیل شوند، به نوعی پشتیبان نیاز خواهند داشت. به عنوان مثال، بتن برای فرم گرفتن، می بایست توسط قالب بتن حمایت شود. سقف سازه نیز به همین شکل نیاز به حمایت شدن دارد. جک سقفی ابزاری است که از سقف، تا زمان سفت شدن پشتیبانی می کند.

سقف ها از هر متریالی که ساخته شوند، برای پایداری بیشتر و ممانعت از ریخته شدن باید توسط جک پشتیبانی شوند. سقف های بتنی از آن جا که در ابتدا فرم خاصی ندارند و بتن در فرم سیال خود ریخته می شود، به طور حتم باید جک سقفی را نیز به عنوان پشتیبان خود داشته باشند. با توجه به این نکات، منطقی است که در هر پروژه ساخت و ساز که سقف دارد، به جک نیز نیاز داشته باشیم.

چند نکته بسیار مهم در ارتباط با خرید جک سقفی وجود دارد که باید به آن ها توجه کنید. نخست این که متریال های به کار رفته در ساخت جک را بشناسید و بهترین آن ها را بسته به نیاز خود انتخاب نمایید. مورد دوم، شناخت انواع جک ساختمانی است. در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت.

انواع جک ساختمانی از نظر جنس

همان طور که گفته شد، جک های سقفی انواع مختلفی دارند. بسته به نوع متریال و همچنین فرم جک ها، می توان آن ها را طبقه بندی کرد. هر یک از انواع جک ها بسته به شرایط، می توانند انتخاب مناسب تری باشند. در این قسمت به انواع متریال به کار رفته در ساخت جک ساختمانی پرداخته ایم.

جک سقفی چوبی

چوب یکی  از متریال های رایج در ساخت تجهیزات ساختمانی است که در گذشته کاربرد بیشتری داشت. رفته رفته به دلیل پیشرفت تکنولوژی و کشف روش های نوین، متریال های جدیدتری جایگزین چوب شدند. با این حال هنوز هم ممکن است از جک های چوبی در برخی پروژه ها استفاده شود. جک سقفی چوبی با نام «شمع چوبی» نیز شناخته می شود.

مزایا:

 • جک سقفی چوبی قیمت ارزان تری دارد.
 • جک های چوبی وزن بسیار کمتری دارند.

معایب:

 • این جک ها طول عمر کمی دارند و نمی توان بیشتر از ده بار از آن ها استفاده کرد.
 • مقاومت و پایداری جک چوبی کم است؛ در نتیجه در صورت وارد شدن فشار زیاد، ممکن است دچار آسیب شوند.
 • قابلیت تنظیم یک ویژگی بسیار مهم است که در جک های چوبی وجود ندارد.
 • به دلیل استفاده از مقدار زیادی چوب، جک های چوبی سبب قطع درختان و آسیب به محیط زیست می شوند.

جک سقفی فلزی

جک سقفی فلزی در حال حاضر، پرکاربردترین نوع جک ساختمانی است که به سبب مزایای متعدد خود، جایگزین جک های چوبی شده است. این جک ها از مقاوم ترین فلزها و آلیاژها ساخته می شوند و مقاومت بسیار بالایی دارند. رشد قابل توجه ساخت و ساز در شهرهای بزرگ، سبب شده که استفاده از تجهیزات مقاوم و بادوام به جای تجهیزات ارزان قیمت و بی کیفیت رواج پیدا کند. جک سقفی فلزی یکی از همین موارد است.

مزایا:

 • جک فلزی طول عمر بالایی دارد و به راحتی از بین نمی رود.
 • مقاومت جک فلزی به سبب استفاده از آلیاژهای مقاوم، بسیار بالاست و می تواند فشار زیادی را تحمل کند.
 • شما می توانید جک های فلزی را بارها و بارها در پروژه های ساختمانی مختلف استفاده کنید.
 • ارتفاع این جک‎ها قابل تنظیم است و به همین دلیل می توان آن ها را در انواع پروژه ها به کار گرفت.
 • از دیگر مزایای جک های فلزی می توان به محدود بودن آثار مخرب زیست محیطی اشاره کرد؛ اگر چه نمی توان آن را صفر در نظر گرفت. لازم به ذکر است که تهیه جک سقفی دست دوم و یا بازیافت آن ها می تواند روش مؤثری برای کاهش آثار مخرب باشد.

معایب:

 • این جک ها گران قیمت تر از انواع چوبی هستند. البته استفاده چند باره از آن ها سبب می شود که صرفه اقتصادی داشته و انتخاب مناسبی برای خرید باشند.
 • وزن زیاد نیز می تواند یکی از نقاط ضعف این جک ها تلقی شود.

انواع مدل های جک سقفی

حال که با انواع جک سقفی از نظر متریال آشنا شدید، خوب است با مدل های جک فلزی نیز آشنا شوید. هر یک از این مدل ها کاربرد خاصی دارند و در شرایطی مشخص، بهینه عملکرد خود را خواهند داشت. بنابراین برای  آن که بتوانید نتیجه مطلوبی داشته باشید، می بایست جک ساختمانی مناسبی را انتخاب نمایید. چند مورد از انواع جک فلزی که در بازار وجود دارند به شرح  زیر هستند:

 • جک صلیبی
 • جک عراقی
 • جک شمعی
 • جک تلسکوپی
 • جک سیار و …

هر یک از این جک ها ویژگی های خاصی دارند که باید با توجه به آن ها جک فلزی مد نظر خود را انتخاب کنید. از بین مدل هایی که نام برده شدند، جک صلیبی و جک عراقی بیشترین کاربرد را دارند. از این رو به معرفی کامل این دو نوع جک ساختمانی خواهیم پرداخت.

جک صلیبی T شکل

جک صلیبی یکی از پراستفاده ترین انواع جک است. همان طور که از نام این جک ها پیداست، از دو لوله عمود بر هم به شکل صلیب ساخته می شوند. در دو طرف است صلیب، بازوهایی قرار گرفته اند که سبب پایداری بیشتر جک فلزی می شوند. نکته بسیار مهم درباره این تجهیزات این است که به هیچ عنوان از لوله های درزدار ساخته نمی شوند؛ چرا که درزها مقاومت لوله را کاهش می دهند و ممکن است در اثر فشار زیاد، دچار آسیب شوند.

هر جک از سه قسمت نری، مادگی و رزوه تشکیل می شود. نری دارای سوراخ هایی است که به فاصله ۱۰ سانتی متر از هم قرار گرفته اند و قابلیت تغییر ارتفاع را ایجاد می کنند. قسمت صلیبی جک نیز می تواند ثابت یا متحرک باشد. جک های متحرک اگرچه کاربرد بیشتری دارند، اما از نظر مقاومت و پایداری ضعیف ترند. به طور معمول برای کفراژبندی و بتن ریزی سقف، در هر یک متر مربع، از یک جک صلیبی استفاده می شود. این جک ها باید با فاصله منظم قرار بگیرند تا به طور کامل از سقف پشتیبانی کنند. لازم به ذکر است ضخامت لوله ها نیز بسته به کاربرد و فشاری که تحمل می کنند، متفاوت خواهد بود. به طور معمول قطر لوله نری در جک صلیبی، ۶ سانتی متر و ضخامت فلز، ۲.۵ میلی متر است. بسته به میزان فشاری که به جک وارد می شود، این ارقام متفاوت خواهند بود.

جک عراقی U شکل

جک U شکل به سبب آن که بیشتر در کشور عراق مورد استفاده قرار می گیرد، به این نام شناخته می شود. این جک ها به جای آن که در قسمت بالایی به حالت صلیب و T باشند، حالتی شبیه به U دارند. تفاوت اصلی جک عراقی با جک صلیبی در میزان تحمل بار آن هاست. جک های عراقی معمولا تحمل بیشتری دارند و می توانند بیش از یک تن بار را تحمل نمایند. به همین خاطر است که بیشتر برای حمایت تیرک اصلی استفاده می شوند. ارتفاع این جک ها نیز مانند هر نوع جک دیگر قابل تنظیم است. توجه داشته باشید که تمام جک های استفاده شده می بایست ارتفاع یکسانی داشته باشند. چیزی که فاصله جک ها از یکدیگر را مشخص می کند، فشار بتن است. هرقدر فشار بیشتر باشد، می بایست جک ها را در فاصله کمتری از یکدیگر قرار دهید؛ اما در صورت کم بودن فشار می توان آن ها را با فاصله از هم قرار داد. از جمله ویژگی های جک عراقی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قیمت مناسب
 • استحکام بسیار زیاد
 • رزوه بزرگ تر
 • نصب و همچنین اجرای آسان
 • قابلیت استفاده در پروژه های ساختمانی مختلف

بهترین جک فلزی

حقیقت این است که بهترین نوع جک سقفی با توجه به شرایط منحصربه فرد شما مشخص می شود. پروژه های ساختمانی با ویژگی های مختلفی انجام می شوند و برای ساخت آن ها نیز به تجهیزات گوناگونی نیاز است. به عنوان مثال اگر قصد ساخت یک خانه کوچک را دارید و نمی خواهید هزینه زیادی را متحمل شوید، جک چوبی ممکن است برای یک مرتبه استفاده انتخاب مناسبی باشد؛ اما در پروژه های ساختمانی بزرگ، شرایط فرق می کند. در این پروژه ها می بایست از جکی استفاده کنید که قابلیت تنظیم برای قسمت های مختلف سازه را داشته باشد و بتوان چندین مرتبه از آن استفاده کرد. همچنین آن دسته از افرادی که چندین و چند پروژه ساختمانی را پیش می برند، به تجهیزاتی با طول عمر و پایداری بالا نیاز خواهند داشت. در چنین شرایطی جک فلزی بهترین انتخاب است. اگر چه در ابتدا هزینه بیشتری برای خرید جک فلزی می پردازید، اما می توانید تا سال ها در انواع پروژه های ساخت و ساز از آن ها استفاده کنید.

نکات مهم در خرید جک سقفی

اگر می خواهید خریدی مطمئن و رضایت بخش داشته باشید، باید برخی نکات را مد نظر داشته و در خرید جک فلزی لحاظ کنید. این نکات اگر چه بسیار ساده به نظر می رسند، اما تأثیر قابل توجهی بر ساخت و ساز خواهند داشت. توجه داشته باشید که در تکمیل یک سازه، کیفیت تک تک عوامل وتجهیزات می توانند نتیجه نهایی را تحت تأثیر قرار دهند؛ بنابراین کیفیت جک سقفی نیز بسیار مهم است. به این نکات توجه کنید:

 • جنس جک ساختمانی نخستین موردی است که باید مد نظر قرار دهید. هرقدر آلیاژ مناسب تر و مقاوم تری در ساخت جک به کار رود، طبیعتاً جک فلزی باکیفیت تری خواهیم داشت.
 • نحوه ساخت جک از دیگر نکات بسیار مهم است که بر کیفیت آن اثرگذار خواهد بود. گاهاً با وجود آن که از متریال مناسبی در ساخت جک استفاده می شود، نحوه ساخت به گونه ای است که کارایی آن را کاهش داده و سبب کاهش مقاومت جک می شود.
 • بسیار مهم است که نوع جک فلزی را بر اساس نیاز خود انتخاب کنید. به عنوان مثال استفاده از جک صلیبی به جای جک عراقی در تیرچه های اصلی، می تواند پایداری سقف را کاهش دهد. همچنین استفاده از جک عراقی به جای جک صلیبی، هزینه اضافی است که ضرورتی ندارد.
 • قیمت جک سقفی خصوصاً زمانی که بخواهید تعداد قابل توجهی از آن ها را خریداری کنید، اهمیت زیادی پیدا می کند. اگر بتوانید ارزان ترین قیمت بازار را پیدا کنید، می توانید هزینه ها را به حداقل برسانید. اگر چه ارزان بودن بیش از حد نیز می تواند نشان دهنده کیفیت نامطلوب باشد، اما نباید محصول باکیفیت را نیز گران بخرید.
 • بهترین کار برای اطمینان از محصول باکیفیت، مراجعه به فروشگاهی معتبر و قابل اعتماد است. چنان چه تولیدکننده ای را بشناسید و بدون واسطه خرید خود را انجام دهید، بهترین تجهیزات را خواهید داشت.

معتبرترین عرضه کننده جک سقفی ساختمانی در اصفهان

همان طور که گفته شد، ارتباط با بهترین تولیدکنندگان تجهیزات ساختمانی می‎تواند گامی مؤثر در جهت کاهش هزینه ها و اطمینان از کیفیت مطلوب تجهیزات باشد. حال ما در فروشگاه تجهیزات ساختمانی ناصری این شرایط را برای مشتریان فراهم کرده ایم که بدون هرگونه واسطه، مستقیماً با ما به عنوان تولیدکننده ارتباط بگیرند. اگر قصد خرید جک سقفی یا دیگر تجهیزات ساختمانی را دارید، می توانید به راحتی و ظرف کمتر از چند دقیقه با کارشناسان ما ارتباط گرفته و از آن ها مشورت بگیرید. سپس سفارش خود را ثبت کرده و منتظر دریافت آن باشید. ما در تلاشیم تا ارزان ترین قیمت را در نظر بگیریم تا ضمن ارائه کیفیتی مناسب، هزینه ها را نیز به حداقل برسانیم. این یک انتخاب ایده آل برای هر مشتری است. همین حالا از طریق این صفحه برای ارتباط با کارشناسان فروشگاه ناصری اقدام نمایید.

نتیجه گیری

زمانی که بخواهید تجهیزات ساختمانی را در مقیاس بالا خریداری کنید، متوجه اهمیت تفاوت قیمت خواهید شد. ارتباط با تولیدکننده به سبب کاهش قابل توجه قیمت، در مدیریت هزینه ها مؤثر است. برای این منظور کافی است وارد وبسایت مجموعه ناصری شوید و سفارش خود را ثبت نمایید. ما در مجموعه، خود را موظف می دانیم که پاسخگوی مشتریان باشیم و آن ها را در جهت انتخاب بهترین ها راهنمایی کنیم. برای شروع همین حالا وارد قسمت تماس با ما شده و اطلاعات خود را وارد نمایید. ما بهترین ها را در اختیار شما قرار می دهیم.

سوالات شما

دریافت مشاوره رایگان
از ناصری

کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند. برای دریافت مشاوره رایگان یا دریافت پاسخ سوالات خود در رابطه با جک های فلزی ساختمانی، قالب های فلزی بتن یا تولیدات تجهیزات ساختمانی ناصری از طریق فرم روبرو اقدام نمایید تا در اولین فرصت کارشناسان ما با شما تماس گیرند.  استعلام قیمت و ثبت سفارش

  جهت دریافت لیست قیمت بروز انواع جک سقفی و ثبت سفارش تماس بگیرید.